VIDEO S-a făcut dreptate pentru Ana Bărbosu: A primit retroactiv medalia de bronz, câștigată la Jocurile Olimpice

Gimnasta Ana Maria Bărbosu a intrat vineri în posesia medaliei de bronz de la Jocurile Olimpice, în cadrul unei ceremonii care a avut loc la Casa Olimpică din Bucureşti.Medalia i-a fost înmânată de Octavian Morariu, membru al Comitetului Internaţional Olimpic pentru România.
Citește mai departe…


Publicat în

în

,