VIDEO Ion Țiriac le-a dat mașinile promite sportivilor medaliați la Jocurile Olimpice: O să o păstrez în muzeu!

Sportivii români medaliaţi la Jocurile Olimpice de la Paris au primit, vineri, autoturisme personalizate de la omul de afaceri Ion Ţiriac, în cadrul unui eveniment organizat la Ţiriac Collection din Otopeni.
Citește mai departe…


Publicat în

în

,