O studentă din București și-a dat în judecată părinții. Ea a solicitat instanței să-i oblige la plata unei pensii lunare în valoare de 2.000 de lei. Instanța a respins cererea, ca nefondată, iar părinții fetei sunt revoltați pe comportamentul fiicei lor.
Citește mai departe…

