Demers surprinzător! O studentă din Capitală și-a dat părinții în judecată pentru a-i plăti o pensie de 2.000 de lei

O studentă din București și-a dat în judecată părinții. Ea a solicitat instanței să-i oblige la plata unei pensii lunare în valoare de 2.000 de lei. Instanța a respins cererea, ca nefondată, iar părinții fetei sunt revoltați pe comportamentul fiicei lor.
Citește mai departe…


Publicat în

în