Gazetarul Ovidiu Ioanițoaia, prezent în Germania alături de echipa națională, susține că selecționerul Edi Iordănescu nu va semna prelungirea contractului cu Federația Română de Fotbal și va pleca de la echipa națională.„Cred că Edi Iordănescu va pleca.
Citește mai departe…

